×

Zakladatelia internetového obchodu www.allure.sk majú za sebou mnoho obchodných skúsenosti a zo svojich zahraničných ciest a pracovných pobytov v rôznych krajinách spoznali módne trendy a to im dal inšpiráciu venovať sa tomu, čo naozaj milujú.
V našom e-shope nájdete známe značky, ktoré sú obľúbené najmä na západoeurópskom trhu  a nenájdete ich na každom kroku. Obchod je zameraný na jedinečnú módu pre dámy, ktoré radi zažiaria atraktívnosťou na party večierkoch, noblesou v spoločnosti, pozitívnym pútaním pozornosti svojho okolia kúskami pre každodenné nosenie a s úsmevom vykročiť do nového dňa. Stratégia nášho predaja je postavená na limitovanom množstve jednotlivých modelov, čo je pre Vás zárukou neopakovateľnosti a jedinečnosti. Sústreďujeme sa na kvalitu materiálov, dôkladné vypracovanie modelov a riadime sa požiadavkami zákazníkov. Cieľom nášho tímu je uspokojiť aj tých najnáročnejších a dopriať im nezabudnuteľný zážitok z nakupovania. Snažíme sa o individuálny a prívetivý prístup ku zákazníkovi v snahe splniť jeho očakávania.
Okrem internetového obchodu Vám ponúkame aj možnosť navštíviť náš kamenný obchod v centre mesta Senec na ul. Lichnerova 37/b.

Go Top