×

PLATBA A DOPRAVA

Doručenie Slovenskou poštou

Vašu objednávku Vám doručíme prostredníctom Slovenskej pošty. Trasu svojej zásilky môžete sledovať na internetovej stránke www.posta.sk. Pri malých balíčkov do 500g poštovné je 2,70 EUR, v prípade platby na dobierku 3,90 EUR. Balíky nad 500 g budú odoslané podľa platného cenníka.

Osobný odber

Osobný odber je možný v našej kamennej predajni Allure Fashion:

Lichnerová 37/B, Senec. PO-PIA: 09.00-18.00, SO: 09.00-12.00

Spôsob platby

Platba bankovým prevodom na náš účet

Po zrealizovaní objednávky Vám bude doručený automatický potvrdzujúci e-mail, v ktorom Vám zašleme číslo účtu a variabilný symbol. Variabilný symbol je číslo Vašej objednávky a je potrebné ho uviesť pri zasielaní úhrady. Peňažné prostriedky je možné zaslať na účet:

2621202739/1100 Tatra Banka (IBAN 7311 00 0000 0026 2120 2739)

V prípade, že si zvolíte platbu na účet, tovar Vám budeme expedovať až po pripísaní celkovej fakturovanej sumy na náš účet.

Platba kartou cez internet

Po dokončení objednávky budete automaticky presmerovaný na platobnú stránku spracovateľskej banky, kde zadáte údaje o karte (meno, číslo a platnosť karty, CVC2/CVV2 kód). Týmto spôsobom môžete platiť bez ohľadu na to, ktorá banka kartu vydala. Postačuje, aby ste boli oprávnený realizovať platby prostredníctvom internetu. Vaše údaje zadávate priamo na podstránke VÚB banky (eCard) a my s Vašimi údajmi o platobnej karte vôbec neprichádzame do kontaktu. Pri úhrade platobnou kartou cez internet zaplatíte za tovar vopred a tovar Vám odošleme až po prijatí platby a spracovaní objednávky.Platba PayPalom. -??

Platba na dobierku v hotovosti.

Platba pri osobnom odbere v hotovosti na predajni Allure Fashion:  Lichnerová 37/B, 903 01 Senec. Zásielku si budete môcť u nás vyzdvihnúť počas nasledujúcich 3 pracovných dní od zaslania informatívneho e-mailu o pripravení tovaru k osobnému odberu. Ak tento termín nestíhate, prosím kontaktujte nás – zásielku Vám odložíme podľa Vašich požiadaviek. K dispozícii parkovanie pri pasáži zdarma!

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať:

Cenník je platný od 22. marca 2016.

Go Top